Projektowanie graficzne

Od zwykłej ulotki, poprzez identyfikację wizualną na katalogu produktowym (nie) kończąc! W projektowaniu nie znamy ograniczeń, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Myślimy nieszablonowo dzięki czemu zawsze proponujemy odważne rozwiązania i tylko Klient jest nas w stanie powstrzymać!

Identyfikacja wizualna

Spójność marki to podstawa jej funkcjonowania w przestrzeni publicznej. Do jej utrzymania i zdefiniowania służy identyfikacja wizualna. Na to pojęcie składają się symbole jakimi dana firma się posługuje. Jest to podstawowa forma budowania świadomości wśród klientów i kontaktu z nimi. Można powiedzieć że to taka podstawa, od której należy zacząć i przestrzegać jej w działaniach marketingowych. Odpowiednio stworzona identyfikacja wizualna firmy ma za zadanie pokazać klientom że to właśnie z nami warto współpracować, nasze produkty kupować korzystać z naszych usług. Strategia komunikacji z marką to skomplikowany proces, który nie jest potrzebny każdemu a na pewno w niepełnym zakresie. Jednakże jeżeli tworzymy coś co ma przetrwać na rynku przez lata należy zadbać o spójność przekazu. Do podstawowych form identyfikacji wizualnej można zaliczyć

– Logo
– Kolorystykę
– Materiały reklamowe
– Gadżety

Projektowanie logo

Jadąc zmęczeni wieczorem naszym samochodem na horyzoncie dostrzegamy żółte łuki w kształcie litery M i już wiemy że to amerykańska sieć barów szybkiej obsługi, w której możemy zjeść wysokokaloryczny posiłek. Każda firma oczekująca rozpoznawalności niezależnie od wielkości rynku powinna posiadać logo odpowiadające charakterowi firmy. Doskonale wiemy jak zaprojektować logo dla twojej branży. Tworząc logo stawiamy na czytelności i ponadczasowość danego znaku. Zdajemy sobie sprawę że jest to element, który będzie towarzyszył danej marce i musi być przygotowany z dbałością o najwyższą jakość.

Projektowanie wizytówek

Wizytówka ma sprawić że osoba która ją otrzyma będzie o Tobie pamiętać. Projektując wizytówki robimy wszystko żeby trafiały one do portfeli Twoich klientów, a nie do śmietnika. Dobra wizytówka jest odzwierciedleniem naszej osoby. Zajmujemy się projektowaniem wizytówek eleganckich i czytelnych. Podnoszących wizerunek profesjonalnej firmy bądź osoby dbającej o najmniejsze szczegóły.

Design papieru firmowego

Tą gałąź naszej działalności kierujemy do osób prowadzących swoją działalność w większej mierze stacjonarnie wysyłającej duże ilości dokumentów. Jest to również jeden z elementów identyfikacji wizualnej. Papier zaprojektowany zgodnie z marką daje osobie która go otrzyma poczucie wiarygodności dla danej firmy. Dokument wydrukowany na takim papierze jest bardziej formalny, i zawiera wszystkie dane firmy. Jest to również kolejne narzędzie do budowy świadomości marki.

Projektowanie katalogów

Projektowanie katalogów firmowych jest procesem złożonym i dobrze przemyślanym. Katalog reklamowy powinien być spójny z marką i prezentować produkty albo usługi w możliwie najlepszy sposób. Bazując na informacjach otrzymanych od Państwa i naszej własnej analizy projektujemy projekt spełniający oczekiwania klienta i możliwie dobrze spełniający swoje zadania.

Projektowanie ulotek

Ulotka sprzedażowa to ciągle jedno z najpopularniejszych narzędzi dotarcia do potencjalnych klientów. Wykorzystywane głównie w działaniach prowadzonych na konkretnym obszarze danej miejscowości. Niezależnie od formy w jakiej są rozprowadzane (po bramach, stojąc) muszą w krótkim momencie skupić uwagę osoby która je przegląda. Wiele ulotek jest źle zaprojektowanych i szybko trafia do kosza. Prawidłowo zaprojektowana ulotka znacznie częściej prowadzi do kontaktu. Ulotki wychodzące z naszego biura są czytelne i jasno w kilka sekund przekazują najważniejszą informacje o usługach czy promocji.

Projektowanie reklam

Projektowanie graficzne to nasza pasja. Niezależnie od potrzeb jakie kierują naszymi klientami spełnimy je wszystkie. Poza wyżej wymienionymi usługami oferujemy również projektowanie plakatów, banerów, gazetek reklamowych czy innych form reklamy, nie sposób wszystkich wymienić. Jedno jest pewne, do każdego projektu przykładamy się w pełni chcąc tworzyć estetyczne i skuteczne reklamy.

 

Projektowanie grafiki na koszulki

Koszulki z nadrukami pozwalają się wyróżnić. Jeżeli Państwa firma zajmuje się wytwarzaniem koszulek z nadrukami i potrzebuje firmy projektującej unikatowe grafiki to jesteście w doskonałym miejscu. Nadruki na koszulki powinny wyróżniać się, równocześnie będąc małymi dziełami sztuki. Mówi się, że nie szata zdobi człowieka, i o ile jest to prawda to każdy z nas chce dobrze wyglądać w noszonych ubraniach, a przede wszystkim czuć się w nich dobrze. Konkurencja na rynku jest bardzo duża i żeby się wyróżnić potrzebne są często projekty nietuzinkowe mające w sobie coś wyjątkowe co sprawi, że klient widząc 2 koszulki przedstawiające ten sam obraz wybiorą naszą wersję.

Wiemy jak przykuć uwagę i zainteresować potencjalnego klienta. Przykładamy do każdego projektu dużo uwagi, pracy i pomyślunku w celu stworzenia wzoru, który będzie sam się sprzedawał. Jeżeli mają Państwo swoją wizję ale nie są w stanie jej przelać na projekt końcowy również jesteśmy do dyspozycji.

Projektowanie gazet, czasopism i książek

Wraz ze wzrostem urządzeń połączonych z siecią mówiło się o wymieraniu literatury w tradycyjnej formie. Nie sposób nie zauważyć spadku nakładu wielu z czasopism, ale ciągle są takie, które mają poczytność, o której mogą pomarzyć setki portali internetowych. By móc zainteresować czytelnika gazeta poza ciekawą treścią powinna posiadać dobry układ tekstu ciekawe grafiki oraz przemyślany projekt. Każdemu z nas zdarzyło się chyba przynajmniej raz w życiu czytać tekst, którego krój był nieczytelny i bardziej przeszkadzał niż zachęcał do dalszej lektury. Zaproponujemy naszym zdaniem najlepsze czcionki i pokażemy że niekiedy połączenie wydawać się mogłoby różnych fontów, da wspaniały efekt końcowy.

Stworzenie spójnej grafiki dla gazety czy czasopisma jest wyzwaniem, którego jesteśmy z chęcią w stanie się podjąć.

Osobną ofertę kierujemy do autorów książek i wydawnictw  poszukujących studia graficznego dbającego o najmniejsze szczegóły i potrafiącego przelać wyobrażenie twórcy o tym jak powinna wyglądać okładka oraz grafiki zamieszczone pomiędzy tekstem na realny projekt. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno projekty książek dla dzieci jak i dorosłych. Grafik pracujący nad książką dokłada największych starań w celu jak najlepszego zagrania kompozycji, typografii, okładki oraz całej reszty elementów. Książkie nie ocenia się po okładce, ale jest to jeden z pierwszych elementów pomagających zainteresować czytelnika.

BACK