BTL

BTL to termin pochodzący z języka angielskiego, definiowany jako reklama kierowana do klienta indywidualnego z pominięciem środków masowego przekazu. Tego typu reklama stosowana jest w gadżetach, ulotkach czy lokowanych produktach. Jednak w obecnych czasach granica pomiędzy BTL a ATL jest coraz bardziej zacierana. My to doskonale rozumiemy i staramy się proponować najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Przez wiele lat naszej działalności zorganizowaliśmy oraz obsłużyliśmy setki kampanii BTL. Kreujemy oraz produkujemy wszelkiego rodzaju materiały promocyjne. Pracowaliśmy przy kampaniach zarówno dla Klienta końcowego jak i we współpracy z agencjami reklamowymi przy tych mniejszych jak i bardzo dużych przedsięwzięciach. Nie straszne są nam dziesiątki przeformatowań i obszerne harmonogramy, a wszystko zawsze wykonane terminowo.

Obsługa kampanii BTL i ATL

Inpixel to firma która na kampaniach BTL zjadła zęby. Obsługiwaliśmy kampanie dla różnych podmiotów z różnymi wymaganiami.

Naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości:

– Plakaty
– Materiały reklamowe
– Projekty wizytówek, ulotek, nadruków na długopisy
– Plakaty, roll-upy
– Opakowania
– Książki
– Inne

W dobie digitalizacji, niektóre elementy komunikacji z klientem pozostają niezmienne. Jednak nasza firma nigdy nie stała z boku w obliczu zmian, wręcz  przeciwnie robimy wszystko by być na czele innowacyjnych firm. Z tego względu oferujemy również obsługę reklamową kampanii ATL. Są to działania reklamowe skierowane na masowe media. Pomożemy w planowaniu takich kampanii, wspólnie ustalimy cele i najlepszą drogę do nich prowadzącą. Bierzemy na swoje barki określenie grup docelowych oraz stworzenie skutecznych i eleganckich kreacji reklam. Podczas trwania kampanii nie zostawiamy klienta samego sobie. Czuwamy nad prawidłowym rozwojem kampanii i jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Efektem prowadzonych działań jest wzrost sprzedaży i większa ilości zapytań która pozwala Ci spokojnie myśleć o rozwoju firmy. Z nami nawet najbardziej pospolite materiały zaczynają się wyróżniać na tle konkurencji.

BACK