Projekty graficzne opakowań InPixel

Zespół studia projektowego InPixel to specjaliści z pasją i doświadczeniem. Doskonale rozumieją potrzeby i oczekiwania klientów, wczuwają się w ich rolę i prowadzony biznes. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ogromne znaczenie dla naszych klientów ma to jaki projekt im dostarczymy. Sami również czujemy odpowiedzialność przy projektowaniu opakowań idącą za zaufaniem jakim zostajemy obdarzeni. Właśnie dlatego projekty etykiet i opakowań tworzone przez nas oferują najwyższą jakość wykonania.

Współpracuj z najlepszymi

Szybki czas realizacji projektów – staramy się realizować projekty w możliwie krótkich terminach. Również doskonale zdajemy sobie sprawę że wypuszczeniu produktów w odświeżonych opakowaniach bądź z nowymi etykietami jest sporym wydarzeniem w życiu firmy i towarzyszą mu emocje mogące wpłynąć na próby przyśpieszenia realizacji. Przez lata pracy w zawodzie, wiemy jak pracować z presją bez szkody dla projektu.

Niesamowite i samosprzedające się opakowania i etykiety – Każdy z naszych projektów jest indywidualny, ciekawy i dostosowany do grupy odbiorców.

Korzystne, konkurencyjne ceny – Doskonale znamy realia rynku co sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować korzystne ceny dostosowane do skali projektu.

Profesjonalne podejście – Zawierając z nami umowę, powierzają Państwo skrawek swojego biznesu w nasze ręce co sprawia że klienci traktowani są u nas jako partnerzy biznesowi. Zrobimy wszystko aby wspierać Państwa markę w ciągłym rozwoju. Państwa sukces będzie po części naszym.

Opakowania reklamowe

Mówi się że dobry towar sam się obroni, niestety nie zawsze tak jest. Do osiągnięcia sukcesu w marketingu potrzebne jest zdecydowanie więcej elementów. Dobre opakowanie reklamowe samo sprzedaje produkt który w sobie przechowuje. Od producenta zależy czy klient zdecyduje się na ponowny zakup. Ta reguła nie zawsze działa w drugą stronę. Mając wartościowy produkt chcemy aby był ładnie zapakowany. Ludzie są wzrokowcami co często prowadzi do sytuacji w których aspekty estetyczne decydują o decyzjach zakupowych, ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku gdy głównymi odbiorcami są kobiety. Prawdopodobnie każdy z nas chociaż raz albo kupił produkt zupełnie mu niepotrzebny bo dobrze wyglądał albo inny od tego zwykle kupowanego bo miał ciekawy wygląd.

Projektant opakowań tworząc projekty opakowań bierze pod uwagę bardzo wiele czynników. Działa w oparciu o wskazówki klienta, konkurencje obecną na rynku, potrzeby klientów oraz własne poczucie estetyki. Decydując się na współpracę z naszym studiem graficznym zyskają Państwo fachowe porady wraz z projektem końcowym, który będzie spełniał wszystkie nawet najbardziej niecodzienne wymagania. Rozpalimy zmysły potencjalnych klientów do tego stopnia aby to właśnie Państwa produkty trafiały do ich koszyków. Każdy z naszych projektów oferuje zachowanie spójność z marką oraz wspaniały design. Projektowanie opakowań to specyficzny i wymagający segment rynku graficznego. Wiemy, że to opakowanie sprzedaje produkt, dlatego przykładamy tak dużą uwagę do briefingu oraz badania rynku, branży oraz potrzeb Klienta zanim przystąpimy do pracy. Odpowiednio zaprojektowane opakowanie buduje zaufanie do produktu oraz jego prestiż.

W naszej ofercie znajduje się:

– Projektowanie graficzne opakowań

– Projekty opakowań kartonowych

– Projekty etykiet w tym na butelki, puszki, inne opakowania

– Oryginalne opakowania niespotykane nigdzie indziej

Projektowanie etykiet

Nieco inną pracę należy wykonać przy projekcie etykiet. Prawidłowo zaprojektowana etykieta produktowa nie tylko informuje o przeznaczeniu produktu, ale również sprzedaje reklamowany produkt. Tworząc etykiety na produkty bierzemy pod uwagę fakt że muszą być one atrakcyjnie wizualnie oraz przyciągać wzrok na tle konkurencyjnych produktów.

Odpowiednio prowadzone działania marketingowe przyniosą wzrost sprzedaży, jednak ładnie zaprojektowana etykieta pozwala jeszcze bardziej zwiększyć dochody zwłaszcza w przypadku gdy produkty są dostępne w sklepach stacjonarnych. Przy tworzeniu projektów ogromną wartością są dla nas wszelkie informacje dostarczone przez Państwa. Naszym zadaniem jest wprowadzenie pomysłów będących w głowach do rzeczywistości. Nikt nie będzie znał tak dobrze swoich klientów jak Państwo. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podpowiedzieć i wspólnie wybrać najlepszą drogę.  

Nawet jeśli grafika jest największym elementem projektu etykiety to często sama nie będzie w stanie sprzedać produktu. Niezmiernie ważne są hasła reklamowe. Nawet jeżeli jest mowa o paru słowach, odpowiednio zdefiniowany tekst marketingowy ma ogromną moc sprzedażową. Jeżeli interesuje Państwa cena za projekt opakowań zachęcamy do kontaktu.

BACK