Projektowanie stron internetowych

Dobrze zaprojektowana strona internetowa ma znaczący wpływ na późniejszy sukces w internecie. Internet to najskuteczniejsza metoda pozyskiwania klientów dla bardzo wielu usług. Doskonale to rozumiemy i wychodzimy Państwu naprzeciw, służąc radą i doświadczeniem zdobywanym od wielu lat. Projektując stronę należy wziąć pod uwagę zarówno jej walory estetyczne jak i doświadczenia użytkownika. Nawet najpiękniejsza strona bez intuicyjnej nawigacji i łatwej drogi konwersji nie przyniesie zamierzonych rezultatów.

Dobrze przygotowana strona internetowa zawiera:

  • Łatwą i intuicyjną nawigację

  • Czytelną treść

  • Prawidłową optymalizację pod wyszukiwarki

  • Estetyczny nieprzeładowany multimediami wygląd

Tworzenie stron www z Inpixel

Współpraca z naszym studiem to relacja biznesowa oparta na wspólnym zaufaniu i doświadczeniu obu stron. Tworząc projekty dla Państwa biznesów chcemy je poznać i dołożyć coś od siebie. Rozpoznajemy dokładnie branże, dokładnie rozpoznajemy wady i zalet stron konkurencji by w dalszym etapie wspólnie opracować najlepsze rozwiązanie, które będzie spełniać pierwotne założenia. Jeżeli firma dysponuje już materiałami graficznymi robimy wszystko żeby utrzymać spójność wizualną. Strona musi być spójna z pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej. W przypadku gdy takich elementów nie ma pole do popisu jest większe i możemy pozwolić sobie na nieco więcej. Odpowiednio zaprojektowana strona trafi do klienta i zagwarantuje odpowiednią konwersję.

Jeżeli ktoś nie przespał ostatnich 20 lat musi sobie zdawać sprawy z mocy jaką daje internet. Z drugiej strony można sporo stracić jeżeli strona którą opublikujemy będzie odstawać od realiów rynku i konkurencji. Dlatego warto zaufać sprawdzonej firmie zajmującej się tworzeniem stron internetowych.

Web design na najwyższym poziomie

Budowa stron internetowych to proces który może trwać kilka dni aż po kilka miesięcy zależnie od złożoności projektu. Dobry Web designer jest w stanie zaprojektować prostą stronę wizytówkę w krótkim czasie. Sprawi że nic nie będzie rozpraszać użytkownika od głównego celu danej strony czy sklepu internetowego. Projektowane przez nas strony nie przeszkadzają w realizacji celu a sprawiają że droga do niego jest możliwie najłatwiejsza. Sam proces kodowania odbywa się w oparciu o naszych magicznych programistów. Kod napisany ich rękoma spełnia wszystkie wymogi i stoi na najwyższym poziomie. Decydując się na współpracę z naszą firmą mogą Państwo spać spokojnie nie drżąc o efekt końcowy.

Rodzaje stron internetowych

W skład naszej oferty wchodzą strony www o szerokim zastosowaniu. Najczęściej spotykane realizacje to strony wizytówkowe. Są to niewielkie witryny prezentujące usługi firmy. Jest to idealne rozwiązanie dla firm lokalnych posiadających zakres usług który mieści się na kilku podstronach. Kolejnym rozwiązaniem są bardziej rozbudowane strony firmowe albo tak zwane serwisy internetowe. Często takie strony mają większą funkcjonalność, jak dedykowane formularze, wielojęzyczność czy różnego rodzaju kalkulatory. Ich zadaniem jest dostarczenie bardzo szczegółowych informacji na dany temat. Landing Page to z kolei typ witryny sprzedażowej, mającej za zadanie doprowadzić do konwersji. Często spotyka się tego typu strony przy kampaniach sponsorowanych na platformie Google Ads. Zajmujemy się również tworzeniem sklepów internetowych, z pełną funkcjonalnością. Niezależnie od typu strony jakiej Państwo potrzebują, wszystkie są dostosowane do urządzeń mobilnych. W obecnych czasach często liczba wejść z telefonów czy tabletów jest równa liczbie wizyt z komputerów albo wyższa. Zadbanie o responsywność to obowiązek, który spełniamy.

Administrowanie stroną internetową

Posiadanie strony to dopiero początek. Niezależnie czy jest oparta na systemie zarządzania treścią czy czystym kodzie, czasem wymaga aktualizacji. Wszystko zależy od charakteru usług i ich zmienności. Zarządzanie stronami internetowymi to kolejna z usług jakie proponujemy. Niezależnie czy strona była stworzona w naszej firmie czy innej. Administrowanie stroną internetową może zajmować sporo czasu zwłaszcza w przypadku braku doświadczenia, oraz konieczności aktualizacji treści czy modułów z których strona jest zbudowana. Odciążamy klientów z tych zadań dając im możliwość skupienia się w 100% na prowadzeniu swojego biznesu rozwijania działań marketingowych i pozyskiwania nowych kanałów ruchu.

Projektowanie interfejsów graficznych

Zdecydowana większość oprogramowania wymaga interfejsu graficznego przyjaznego dla użytkownika. Jego pierwsze zetknięcie z programem powinno wywołać pozytywne emocje. Dobrze zaprojektowany interfejs graficzny nie przeszkadza użytkownikowi, a jasno wskazuje możliwe opcje. Nawet najbardziej rozbudowane i funkcjonalne programy pisane dla dużego grona odbiorców bez dobrze rozwiązanych interfejsów graficznych nie odniesie sukcesu. Zachowanie odpowiednich wzorców UI/UX to ogromny promil z końcowego sukcesu. Interfejsy graficzne zaprojektowane z InPixel to:

  • Użyteczność – staramy się stworzyć interfejs graficzny tak aby proces nauczania przez użytkownika był jak najkrótszy

  • Wydajność – skracamy zbędne interakcje do minimum

  • Zapamiętywalność – chcemy tworzyć interfejsy, które zapadają w pamięć. Jeżeli użytkownik zaprzestanie korzystania z programu i wróci do niego po pewnym okresie czasu to będzie ciągle pamiętał jak wykonywać najważniejsze czynności.

  • Satysfakcja – co tu dużo mówić, im łatwiejszy program w użytkowaniu tym większa satysfakcja.


Dzięki naszym projektom Państwa oprogramowanie wyróżni się na tle konkurencji. Nie istotne czy chodzi o sklep internetowy, stronę czy aplikację internetową. Stworzymy widoki, które będą przyciągać uwagę użytkownika, co spowoduje zwiększenie liczby klientów.

Projektowanie graficzne aplikacji mobilnych

Aplikacje mobilne za sprawą urządzeń przenośnych opanowały olbrzymi rynek i stanowią coraz większe dochody dla wielu firm. Ilość użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych rośnie z każdym rokiem. Dotyczy to zarówno krajów rozwiniętych jak i biedniejszych gdzie ludzi nie stać na kupno urządzeń stacjonarnych lub laptopów. Codziennie w sklepach google czy app store pojawiają się dziesiątki nowych aplikacji mobilnych. Żeby zaistnieć w gąszczu dostępnych opcji należy spełniać jeden z warunków, mieć innowacyjny pomysł, być rozpoznawalną marką, albo interfejs graficzny wyróżniający się na tle konkurencji pod każdym względem.

Sukces wielu stron czy aplikacji definiowany jest przez wygodę ich użytkowania. Wiemy jak sprawić żeby użytkownik od pierwszego dnia korzystania z aplikacji poczuł się jakby znał ją od dawna. Zapraszamy do kontaktu, a razem stworzymy aplikację mobilną odnoszącą sukces.

BACK